Blog > Komentarze do wpisu

FUNPAKIET W BIBLIOTECE – BEZPŁATNE KURSY JĘZYKOWE

Szanowni czytelnicy

 

W MBP w Rudzie Śląskiej ruszają zapisy na bezpłatne, językowe kursy internetowe

funpakiet

 

Z przyjemnością informujemy, że rudzka biblioteka wykupiła dla swoich czytelników pakiet bezpłatnych kursów e-learningowych (internetowych). Oferta obejmuje kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego.Dlaczego warto skorzystać?

Ponieważ e-learning to interaktywna, nowoczesna forma nauki, ciesząca się coraz większym powodzeniem, która może odbywać się zarówno w domu jak, i w bibliotece. Możecie Państwo korzystać z gier, fotolekcji, filmów, dialogów z native speakerami i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania.Wystarczy być naszym czytelnikiem, przyjść do najbliższej placówki MBP w Rudzie Śląskiej, zapisać się na kurs i odebrać kod dostępu.Zapisy prowadzone są we wszystkich placówkach MBP w Rudzie Śląskiej.Liczba dostępnych aktywacji jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do wyżej wymienionych kursów, należy:

1. Być czytelnikiem MBP w Rudzie Śląskiej.

 2. Mieć dostęp do komputera podłączonego do sieci Internet (czytelnicy nie posiadający takiego dostępu w domu, mogą korzystać z kursów w filiach bibliotecznych) .

3. Dysponować aktywnym kontem e-mail .

4. Pobrać KOD AKTYWACYJNY w placówce MBPKody dostępu można aktywować za pomocą linka:http://kursy123.pl/funpakiet/uzyj 

Kod przypisuje się automatycznie do wybranego adresu mailowego po kliknięciu ikony “Aktywuj”.

Użytkownik od tej chwili otrzymuje hasło na adres mailowy i dostęp do wybranych kursów. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło.

Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi on wtedy używać wcześniej wygenerowanego hasła lub przypomnieć je sobie.

Kody będą aktywne do 14 września 2016 r.

Logowanie odbywa się na stronach wybranych kursów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania  z oferty.

 

 

wtorek, 15 marca 2016, filiacis

Polecane wpisy

Komentarze
2016/04/19 12:57:23
Świetne kursy! Szkoda, że tak mało bibliotek idzie Państwa śladem i daje możliwość skorzystania z e-kursów. Sama korzystam z takiej formy nauki od wielu lat i wchodzą na rynek coraz ciekawsze rozwiązania chociażby jak kalendarz użytkownika www.elearning.ideo.pl/funkcjonalnosci/kalendarz-uzytkownika/ który świetnie pozwala zarządzać czasem spędzonym nad danym zagadnieniem,